SPÓJRZ NA PIWO KOBIECYM OKIEM

SPÓJRZ NA PIWO KOBIECYM OKIEM

SUPER WYDARZENIE - napij się z nami piwa z niezwykłego browaru HOPLALA!!! Degustacja piw wraz z naszymi przekąskami odbędzie się w dniu 17 stycznia o 19.00. Rezerwuj sobie czas i poznaj niesamowite smaki piw razem z nami, dobrze bawiąc się z przyjaciółmi :) Piwo marki HOPLALA, to: oryginalne receptury, tylko świeże owoce, najlepsze składniki i super design. BILET 65 zł za osobę, w cenie: piwo + menu + niesamowite doświadczenie. Liczba miejsc ograniczona - rezerwuj już dziś. Numer konta do wpłat podajemy na maila. Do zobaczenia!

GAULT & MILLAU 2020

GAULT & MILLAU 2020

Znaleźliśmy się w gronie, restauracji szóstej edycji Żółtego Przewodnika Gault&Millau Polska. Zaszczyt ten spotyka nas oczywiście po raz szósty z rzędu, więc BARDZO SIĘ CIESZYMY, że nieprzerwanie od sześciu lat trzymamy poziom naszych usług.:) YUUUPI YEY :) Obecność w przewodniku jest odzwierciedleniem rekomendacji, świadczącej o gwarancji zadowolenia i synonimie jakości. Zapraszamy do Halki 

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Zapraszamy do świętowania Dnia Babci i Dziadka 21 i 22 stycznia , razem z Halką. Zaproście swoich najbliższych na obiad lub kolację , w podziękowaniu za ich obecność , dobroć i rozpieszczanie wnuków :) Możecie również kupić Voucher na kolację do Restauracji Halka. Serdecznie zapraszamy :)

 
 
 
 
 
DEGUSTACJA PIW HOPLALA

DEGUSTACJA PIW HOPLALA

Już wkrótce SUPER WYDARZENIE - SPÓJRZ NA PIWO KOBIECYM OKIEM i napij się z nami piwa z Browaru HOPLALA!!! Degustacja piw wraz z naszymi przekąskami odbędzie się w dniu 17 stycznia o 19.00. Rezerwuj sobie czas i poznaj niesamowite smaki piw razem z nami, dobrze bawiąc się z przyjaciółmi :) Piwo marki HOPLALA, to: oryginalne receptury, tylko świeże owoce, najlepsze składniki i super design. Wkrótce podamy szczegóły dot. wydarzenia: piwo + menu + niesamowite doświadczenie = cena biletu :) Do usłyszenia !
#restauracjahalka #restauracjapolska #restauracjahalkapopolsku #degustacje #degustacjepiwne #menudopiwa #polishfood #polishcuisine #polishmaindish #menudegustacyjne #browarhoplala