PIĄTKI W HALCE

PIĄTKI W HALCE

Nasi Kochani Goście. W Halce nowy zwyczaj piątkowy. Co tydzień muzyka na żywo. Przy pianinie Pan Krzysztof umili nam czas przy kolacji. Co piątek zapraszamy również na dobre wyselekcjonowane wino, do każdego dania rybnego Szefowa Baru Beatka proponuje 2 butelki wina w cenie 1 lub 2 kieliszki w cenie 1.

Serdecznie zapraszamy 

:)

WTORKI W HALCE

WTORKI W HALCE

SŁODKI WTOREK. kiss🍰🧁🍨🍡
Zapraszamy na halkowe słodkości. Wspaniały Tort Bezowy z czarną porzeczką i mascarpone oraz pyszny Tort - Czarny Las z konfiturą z wiśni. Talerzyk z dowolną ilością tortu tylko 20 zł oraz domowe nalewki z 50% rabatem🍷.
Serdecznie zapraszamy :) heart:) 😍🏃‍♂️

Festiwal Restaurant Week

Festiwal Restaurant Week

Festiwal Restaurant Week to nowy pomysł na spróbowanie czegoś wyjątkowego, czego nie znajdziesz w naszej regularnej karcie menu. Zapraszamy do zamawiania trzydaniowego zestawu w festiwalowej cenie 49 zł. Do wyboru z dwóch zestawów. Festiwal pod hasłem -szanuj jedzenie- odbywa się w 12 regionach, w ponad 30 polskich miastach. Każde z nich prezentuje unikatową kulturę restauracyjną. Zobacz poniżej jakie menu przygotowaliśmy!

Otwarcie Rezerwacji już 10 marca!

Bądźmy razem w te Święta.

Bądźmy razem w te Święta.

Pamiętaj, Halka może zagościć również na Twoim stole.

Zadzwoń: 509 593 305  

DZIEŃ KOBIET w Halce

DZIEŃ KOBIET w Halce

Chwila przyjemności w Halce dla każdej Kobiety! Sprawimy, że poczujesz się wspaniale, doceniona, obsłużona z wielkim szacunkiem i ciepłem. Dla nas jesteś BARDZO WAŻNA i na pewno jedyna na całym świecie :)  

Zapraszamy na cudowną ucztę zmysłów kulinarnych przy kieliszku wina 

W y j ą t k o w y
Dzień Kobiet

• Zestaw 5 daniowy – 130 zł/osobę                            • Set menu – 130 zł/person
SPECJAŁY HALKI!

SPECJAŁY HALKI!

Z czego słynie kuchnia Halki?
Otóż nasza specjalność, to potrawy z polskiego drobiu: gęsi i kaczki. W listopadzie nasi goście mają możliwość delektowania się bardzo zdrowym mięsem z gęsi, próbując potraw ze specjalnego menu przygotowywanego na Dzień Św.Marcina. W całorocznej zaś karcie znajdą Państwo HIT dań świętomarcińskich, czyli:
Golonkę z gęsich nóżek podawaną z pieczoną dynią, pistacjami oraz glazurowaną marchewką
oraz HIT karty regularnej:
Pierś kaczki – kapusta modra –rodzynki - domowe kopytka – konfitura z węgierek - sos palone masło

Na weekendowe obiady, mamy dla Państwa rozszerzenie naszych specjalności o:
Kaczka po polsku – pieczona kaczka w jabłkach – kapusta – chutney żurawinowe – jabłka mazowieckie - sos palone masło, kluski śląskie -PROSTO Z PIECA!
SERDECZNIE ZAPRASZAMY :)