Liga Mistrzów ZOMATO

Liga Mistrzów ZOMATO

Mamy Zwycięstwo ! Najpierw nominowani, potem wygrani- LIGA MISTRZÓW ZOMATO, spośród 15-tu warszawskich restauracji, HALKA restauracja po polsku ZWYCIĘZCĄ W KATEGORII "NAJLEPSZE MIEJSCE Z POLSKĄ KUCHNIĄ" :)
Dziękujemy z całego serca wszystkim, którzy na nas głosowali, ekipie Zomato, recenzentom, blogerom, drogim gościom naszym przyjaciołom. DZIĘKUJEMY! Pamiętajcie, to dla Was, już od 7 lat, chronimy smak prawdziwej POLSKI ! 
Zapraszamy do obejrzenia foto relacji na naszej stronie na facebooku.

POLAND 100 BEST RESTAURANTS

POLAND 100 BEST RESTAURANTS

Restauracja Halka po raz kolejny otrzymała nagrodę Grand Award 3 widelce Poland 100 Best Restaurants. To dla nas ogromny zaszczyt i wyróżnienie. Dziękujemy za uznanie <3:):;: 

Finał VI edycji elitarnego przewodnika Poland 100 Best Restaurants w tym roku odbył się w Szczawnicy w Dworku Gościnnym. Wybór okazał się pod każdym względem trafny. Dworek Gościnny – miejsce tegorocznej Gali to miejsce niezwykłe. Tutaj niegdyś bawiła się przedwojenna śmietanka towarzyska, a obecnie skupia życie kulturalne i artystyczne regionu. Zniszczony przez pożar w 1962 r. został odbudowany od podstaw i oddany do użytku w 2011 r. Piękne wnętrza zabytkowego obiektu wspaniale współgrały z nowoczesnymi multimediami. Dzięki swoim nowatorskim rozwiązaniom obiekt ten był doskonałym miejscem na organizację Gali Poland 100 Best Restaurants Awards 2016.

Konkurs i zarazem przewodnik po najlepszych restauracjach w Polsce to prestiżowy, pierwszy i jedyny w skali kraju projekt o takim zasięgu i formule. Restauracje są bowiem w głównej mierze oceniane przez konsumentów dzięki temu ocena jest bardziej obiektywna i wiarygodna niż recenzja jednego lub garstki krytyków kulinarnych. Na ocenę i końcowy wynik składają się: ocena restauracji przeprowadzona przez ankieterów wśród klientów odwiedzających daną restaurację, głosowania na stronie internetowej akcji, głosowania w mediach społecznościowych oraz ocena inspektorów przeprowadzona podczas badania Mystery Shopping.

Nagrody były przyznawane w KATEGORII: NAJLEPSZA RESTAURACJA W POLSCE oraz NAJLEPSZA KARCZMA W POLSCE w czterech grupach : AWARD OF EXCELLENCE – jeden widelec, BEST OF AWARD OF EXCELLENCE – 2 widelce, GRAND AWARD – 3 widelce oraz GRAND AWARD – 3 widelce plus. Miejsce restauracji w grupie ustalane jest na zasadzie – 75% oceny konsumentów – ankiety, głosowania, 25% oceny inspektorów.