Weekend w Halce

Weekend w Halce

Zapraszamy na weekendowe przyjemności w Halce: lekkie, letnie menu oraz super zdrowe i orzeźwiające koktajle będą idealne w tak słoneczny dzień , jak dziś. Do zobaczenia :)

Legendarny Smak Polskiego Drobiu

Legendarny Smak Polskiego Drobiu

Chcesz spróbować naszych specjalności z gęsi i kaczki? Od 20 lipca 2016 w Halce rozpoczynamy akcję Legendarny Smak Polskiego Drobiu w promocyjnej cenie i najlepszej jakości. 

 

 W Polsce, kraju w środku Europy, gdzie bogata historia i tradycja miesza się z nowoczesnością, zaskakując bogactwem doznań. Światowe Dni Młodzieży są dla nas okazją do dumy i do tego, by pokazać innym z czego czerpiemy radość. Aby pomóc Ci w poznaniu naszego pięknego kraju przygotowaliśmy tę stronę, nie tylko po najważniejszych wydarzeniach, czy atrakcjach turystycznych, ale również po smakach, które są już legendarne. Mamy takie powiedzenie: „przez żołądek do serca” – spróbuj, a na pewno się zakochasz!

Smacznego

LETNIE ORZEŹWIENIE W HALCE !

LETNIE ORZEŹWIENIE W HALCE !

LETNIE ORZEŹWIENIE w Halce :) :)
Codziennie do każdego obiadu w godz. 12.00- 16.00, mini orzeźwiający napój w prezencie. Każdego dnia inny, smaczny i zdrowy napój wystrzałowy: oranżada PRL, lemoniada cytrynowa, lemoniada arbuzowa, mrożona herbata cytrynowa i mrożona kawa. Jakby komuś było mało lub bardzo posmakowało, można w większej wersji zamówić 250 ml lub litr w karafce.Pozdrawiam, ED

Letnie przyjemności - karta dań

Letnie przyjemności - karta dań

Halka zaprasza na najnowsze letnie dania z sezonowej karty menu są wyjątkowo pyszne. Jest kolorowo i różnorodnie. Każdy znajdzie coś dla siebie :) Zapraszamy serdecznie do degustacji :)

Letnie przyjemności w Halce

Letnie przyjemności w Halce

Już od dziś wchodzi letnie menu Halki . Podarujcie sobie chwilę przyjemności w kilmatyzowanych salach lub w zacisznym ogródku, próbując naszych nowych potraw, a do nich dobrze schłodzonego białego wina lub  lemoniady, a potem siesta, hyymmm... wymarzone popołudnie :) Zapraszamy !